MarioNet

Oferta usługowa firmy MarioNet:

Telewizja przemysłowa

Oferujemy Państwu montaż szerokiej gamy kamer jak i rejestratorów znanych i cenionych firm jak SONY SAMSUNG GENWAY TAYAMA.

Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) to instalacje, które służą do wizyjnego zabezpieczania różnego rodzaju obiektów. Systemy telewizji dozorowej są zamkniętymi instalacjami w układzie odbiorczym, umożliwiającymi przekazywanie obrazu (obecnie coraz częściej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń, w obrębie których zainstalowane kamery telewizji przemysłowej. Systemy CCTV zwane również systemami monitoringu wizyjnego występują w odmianie analogowej i cyfrowej (tzw. sieciowe systemy telewizji przemysłowej CCTV IP). Niezależnie od tego z jakim rodzajem instalacji CCTV mamy do czynienia, w każdym przypadku składa się ona z kamer przemysłowych (w przypadku cyfrowych, kamery CCTV IP) oraz urządzeń zarządzających oraz rejestrujących obraz i dźwięk (rejestratory cyfrowe DVR, rejestratory sieciowe NVR).


Inteligentny budynek (również inteligentny dom, system zarządzania budynkiem) - określenie wysoko zaawansowanego technicznie budynku. Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa oraz minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji. System inteligentnego budynku nie może wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.

REKLAMA

PODOBNE
Copyright by Kuba