Informacje

Informacje dotyczące strony:

  • Strona poprawnie działa na przeglądarkach: Mozilla Firefox, Opera oraz Google Chrome
  • Elementy graficzne strony powstały w programie GIMP 2

Reklama

Gry

RIFT - Darmowa Open Beta 15 Lutego

Już jutro, 15 lutego (we wtorek) - dzień po Walentynach, będziemy mogli za darmo zagrać w jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - RIFT : Planes of Telara ! Cała Beta potrwa aż 6 dni co na pewno wystarczy nam na przetestowanie gry, i zdecydowaniu się czy kupimy w Marcu abonement czy nie. Warto jeszcze wspomnić, że gra miesięcznie będzie kosztować 17$.

Amerykańska wersja startuje 1 Marca, my ze Starego kontynentu musimy poczekać kolejne 4 dni, zanim będziemy mogli pograć. Aby zagrać najpierw musimy pobrać 9"gigowego" klienta, następnie zainstalować, zarejestrować i grać ! Miłej zabawy !

Fantasy Earth Zero - Upada

Jeżeli graliście bądź gracie jeszcze w tą grę, powinniście otrzymać na skrzynkę pocztową, wiadomość z listem o upadku gry MMO "Fantasy Earth Zero". Niestety serwery gry zostaną zablokowane 21 Marca ! W najbliższych dniach nastąpi zamknięcie Item Shop, gdzie nie będziemy mogli nic zakupić - wszystkie te przedmioty będą dostępne za darmo dla każdego gracza ! Do tego wydawcy postanowili wzbogacić graczy o 400% większe doświadczenie, co daje nam 4 razy więcej "Expa", dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć na wyższy szczebel rozgrywki, oraz uświadczyć elementy gry nie znane nam na małym poziomie.

Niestety, musicie się śpieszyć - bo jak wspomniałem wcześniej - serwery gry zostaną zamknięte 21 Marca. Twórcy gry jednak zachęcają nas do grania w ich inne [ostatnie] dzieło jakim jest Mir 2 - jednak i tutaj nie wiemy czy dzieło przetrwa wystarczająco długo na rynku. Sądzimy również, że gra ta wkrótce upadnie, a firma zostanie z niczym. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie...

EverQuest II: Destiny of Velious

Wydawca gry EverQuest II wprowadził do klienta gry nowe rozszerzenie Destiny of Velious, które wprowadza kilka nowych postaci NPC oraz możliwości graczom. Ciekawą postacią (stworem NPC) jest Lodizal oraz Nipik. Lodizal to ogromny żółw - prom, który służy jako transport na kontynent Velious. Od ponad 600 lat Lodizal zamieszkuje mroczne Iceclad Ocean i żyje na tyle długo, aby być świadkiem burzliwych kataklizmów oraz zamieszek. Wiele osób próbowało polować na legendarnego żółwia prawdopodobnie z powodu cenionego mięsa i powłoki nieprzepuszczalnej groty strzał. Stojący na straży Lodizal'a jest Nipik - najdłużej żyjących Othmir w historii. W ich nowym domu w Velious, Nipik potrafi przeczuć zbliżające się niebezpieczeństwa, od jakiegoś czasu stało się jasne, że mądry Othmir został wybrany aby pomóc Lodizalowi zgodnie z życzeniem Pana Oceanu.

EverQuest II jest sequel'em jednej z najpopularniejszych gier MMORPG wszechczasów. Akcja drugiej części EverQuesta'a toczy się w tym samym świecie jaki można było przemierzać w cześci pierwszej z tą różnicą, że EverQuest II oferuje nam znacznie więcej możliwości. Zmianie znacznie uległ system ekonomi, każda bowiem miejscowość, ma swój własny bank, również zmianie uległ system kreacji bohatera, który teraz ograniczył się do wyboru rasy, wyglądu czy płci. Co ciekawe, gracz może na nowo rozpocząć zabawę tymi klasami jakie występowały w pierwszej cześci, zostały jednak dodane nowe możliwości, aby produkcją również zainteresowali się inni sympatycy gatunku MMORPG.

Copyright by eVolutioN